2. Čtvrtina: 21:22

3. Čtvrtina: 12:21

4. Čtvrtina: 20:19

U17 | Výhra na Folimance a Final Four pro naše Lions!

Hráči U17 si s USK Praha poradili i v druhém utkání a z palubovky soupeře přivezli postupový druhý bod. Stav série 2:0 znamená Final Four a boj o medaile!

Utkání mělo o poznání méně jasný průběh než první zápas na domácí palubovce. Alespoň do poločasu..

Během první čtvrtiny byli domácí dokonce ve vedení poté, co z úvodních 0:5 dokázali otočit a až do posledních 3 minut si držet náskok. Závěr úvodního dějství ale patřil Lions a do první pauzy už jsme šli s náskokem 5 bodů. Ten jsme v úvodu druhé čtvrtiny postupně dokázali navýšit až na 11 bodů (24:35), domácí ale zabrali a druhou část nakonec prohráli pouze o 1 bod (21:22). Poločasové skóre 39:45.

V první polovině 3. části domácí ještě dokázali držet krok (47:51), ta druhá ale rozhodla o výsledku celého zápasu. Zatímco hráči USK do konce čtvrtiny skórovali už jen za 4 body, naši Lions přidali bodů 15! Do poslední části se šlo se skóre 51:66 a nic na výsledku utkání nezměnilo ani skóre 4. čtvrtiny, které bylo lepší pro domácí (20:19).

Na Folimance naši mladí Lions zvítězili 71:85 a zaslouženě si za dva týdny zahrají na Final Four.